Kategorie Medycyna naturalnaZdrowie

Skuteczny sposób na oczyszczenie płuc osoby palącej codziennie. Zrobisz to w zaledwie 3 dni!

Chyba każdy obecnie ma świadomość, że palenie papierosów niesie za sobą ogrom skutków ubocznych. Począwszy od zmniejszenia wydolności oddechowej i kumulacji toksycznych związków w organizmie po martwicę tkanek oraz powstanie raka gardła, czy płuc.

Palacze bardzo często skarżą się na problemy z oddychaniem, a to wszystko z powodu kumulacji smolistych substancji i toksyn wewnątrz pęcherzyków płucnych, oskrzelików i oskrzeli.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje płuca pracowały sprawniej i chcesz pozbyć się szkodliwych substancji z ich wnętrza to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Jest to możliwe, przy pomocy naturalnych składników!

Skuteczny sposób na oczyszczenie płuc osoby palącej codziennie. Zrobisz to w zaledwie 3 dni!
https://goo.gl/images/mcvLnL

Światowa Organizacja Zdrowia w ostatnich badaniach wykazała, że co około 5 sekund umiera jedna osoba z powodu palenia papierosów. W ostatnim czasie, ponad 5 milionów ludzi straciło życie ze względu na skutki długotrwałego palenia papierosów.

Naukowcy dowiedli, że osoby, które palą papierosy przez przynajmniej 5 lat, częściej miewają problemy z oskrzelami i kaszlem. Niestety, ten problem nie omija również biernych palaczy, którzy miewają podobne problemy ze zdrowiem jak palacze czynni. Jakich zatem produktów użyć, aby oczyścić nasze płuca?

Jak przyrządzić oczyszczającą mieszankę?

Skuteczny sposób na oczyszczenie płuc osoby palącej codziennie. Zrobisz to w zaledwie 3 dni!

Składniki:

 • 400 g cebuli
 • 2 łyżeczki kurkumy
 • 1 l wody
 • 400 g cukru
 • 1 mniejszy korzeń imbiru

Przygotowanie:

 1. Wodę umieść w garnku i doprowadź do wrzenia.
 2. Do niej dodaj cukier i dokładnie wymieszaj, aby kryształki się rozpuściły.
 3. Pokrój cebulę i imbir na małe kawałeczki i dodaj je do gorącej wody.
 4. Następnie do garnka dodaj kurkumę i trochę startego imbiru.
 5. Wszystkie składniki podgrzewamy, aż wywar zacznie wrzeć.
 6. Ściągamy wywar z gazu i studzimy do temperatury pokojowej.
 7. Tak przygotowaną miksturę przechowujemy w lodówce.

Stosowanie:

Gotowa mikstura może być przyjmowana tylko przez 3 dni, dlatego całość trzeba podzielić na trzy równe porcje. Każdego dnia przyjmujemy na pusty żołądek połowę dziennej dawki, a drugą połowę 2 godziny po ostatnim posiłku. Zaleca się także wykonywanie ćwiczeń fizycznych podczas stosowania kuracji, gdyż to usprawni proces oczyszczania.

Jedno jest pewne, płuca osoby palącej są znacznie bardziej uszkodzone i zanieczyszczone, niż osoby, która nie pali papierosów. Dlatego, najlepszym przepisem na oczyszczenie płuc będzie rzucenie palenia!

Źródło: zdrowyportal.org | Fotografie: zdrowyportal.org | Miniatura wpisu: https://goo.gl/images/iUvZgh