Kategorie Urazy i wypadkiZdrowie

Postanowił sprawdzić, czy chusteczka z toksycznym chloroformem działa

Zanim przetestujecie coś na sobie, lepiej znać tego skutki! Mowa o chloroformie, który jest bardzo niebezpieczny! Jak działa chloroform i dlaczego powinniśmy na niego uważać?

Jak działa chloroform

Czym jest chloroform?

Jest to środek, który w dawnych czasach był wykorzystywany do głębokiej narkozy. Obecnie korzysta z niego wiele osób ze złymi intencjami. Mowa o napastnikach, którzy za pomocą chusteczki z chloroformem obezwładniają swoje ofiary.

Należy jednak zaznaczyć, ze bywa on szkodliwy dla zdrowia, a między dawką toksyczną, a działaniem znieczulającym istnieje bardzo cienka granica.

Osoba pod jego wpływem traci przytomność, ale także może też nigdy się nie wybudzić.

Jak działa chloroform?

Siła tego środka zależy od jego natężenia. Działa on negatywnie, ponieważ ma drażniące działanie na drogi oddechowe, oczy i skórę. Może być także powodem poważnych wad serca.

Jego działanie może zatrzymać akcję serca lub oddech, a co więcej wywołuje poczucie senności, nudności i utratę przytomności. Podaje się także, że jest szkodliwy dla nerek i wątroby.

Jak działa chloroform: video, które udowadnia jego siłę

Pewien mężczyzna postanowił iść w zaparte i na sobie sprawdzić działanie chusteczki z chloroformem.

Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, co perfekcyjnie widać na filmiku.

Koniecznie zobacz nagranie, które stało się hitem sieci. Doskonale widać na nim jak dorosły mężczyzna popisał się głupotą. Niektórzy jednak cieszą się, że postanowił to przetestować na sobie, a nie na innych osobach!

Jak działa chloroform:

Mężczyzna po całym zajściu wpadł na pomysł, by swoje nagranie opublikować w sieci. Nie przypuszczał jednak, że społeczność tak ostro Go potraktuje, a on sam, że stanie się obiektem kpin.

Wszystko przez to, że nie wierzył w działanie tego środka!

Chloroform zwalił mężczyznę z nóg. Oczywiście pojawiły się głosy, że to wszystko dobrze zaplanowana gra aktorska, ale ten wniosek zostawiam już Tobie.

Źródło: aju.pl | Fotografie: www.YouTube.com