Kategorie CiałoTwarzUroda

Waży 108 kilogramów i wciąż zachwyca urodą. Jej kształty uwielbiają mężczyźni na całym świecie

Żyjemy w czasach, w których panuje moda na bycie fit. Psycholog społeczny, dr Leszek Mellibruda uważa, że dziś zdrowie stało się wysoko cenioną wartością przez wielu z nas. Nic więc dziwnego, że wielu ludzi szuka pomocy do poprawy poziomu energii, kondycji, a przede wszystkim utraty dodatkowych kilogramów. Wielu ludzi, ale nie ona… Mimo ekstra kilogramów jest dumna z tego, jak wygląda, tryska energią, a swoją urodą zachwyca mężczyzn na całym świecie. Jak ona to robi?!

Instagram

Jedno z najpiękniejszych 108 kilogramów wagi i 180 cm wzrostu

W dobie obsesyjnego dbania o wygląd nasza bohaterka łamie wszelkie stereotypy dotyczące kobiecego piękna. Pokazuje,że nawet ważąc 108 kilogramów i mając 180 cm wzrostu można podobać się płci przeciwnej i cieszyć się życiem. Hunter McGrady, bo o niej mowa, to jedna z najpopularniejszych modelek plus size w Stanach Zjednoczonych, która kocha swoje ciało i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że nie wszystkim musi się ono podobać, zwłaszcza w obecnych czasach.

Instagram

Hunter McGrady pojawiła się niedawno na okładce „Sports Illustrated” – w 2017 roku została „najbardziej kształtną” modelką w historii pisma. Piękna modelka o krągłych kształtach ma niezwykle fotogeniczna twarz, olśniewający uśmiech i dołeczki w policzkach, których może jej pozazdrościć niejedna szczuplejsza rówieśniczka.

Instagram

Inspiruje kobiety na całym świecie

Hunter prężnie działa w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje blisko 715 tys. osób! To właśnie tam chętnie pozuje w bieliźnie, sukienkach czy strojach kąpielowych. Swoim podejściem do życia, a zwłaszcza własnego ciała, inspiruje kobiety na całym świecie. Pokazuje, że piękno to pojęcie względne i najważniejsze jest to, jak czujemy się same ze sobą. Z powodzeniem prowadzi także wykłady na temat samoakceptacji własnego ciała. Sama przez wiele lat walczyła z depresją, w które wpędziły ją w chore standardy narzucane młodym osobom przez branże modową. Dziś jest jednak w zupełnie innym miejscu i wierzy, że dzięki własnemu doświadczeniu jest w stanie pomóc innym.

Instagram

Dodatkowe kilogramy wcale nie oznaczają, że modelka nie dba o swoje zdrowie

To, że Hunter waży ponad 100 kilogramów nie oznacza, że obżera się chipsami, pije colę, a z ruchem jej nie po drodze. Wręcz przeciwnie! Modelka regularnie uprawia sporty wodne, jazdę konną, fitness, jogę czy pilates. W odżywianiu stara się natomiast zachowywać zdrową równowagę. W jej diecie znajduje się zarówno miejsce na zielone koktajle, a także na frytki czy lampkę wina.

Jak Ci się podoba Hunter McGrady?

Instagram
Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com