×

Oto dlaczego zawsze należy sprawdzać hotelowy ekspres do kawy! Zdjęcie mrozi krew w żyłach

Będąc na wakacjach w hotelu, stale odwiedzasz hotelową kawiarnię. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy. Jednak czy sprawdzasz w jakim stanie jest hotelowy ekspres do kawy? Nie? No to po obejrzeniu tych zdjęć zaczniesz!

źródło: canva

źródło: canva

Internet obiegło zdjęcie, na którym pokazano „stan czystości” jednego z hotelowych ekspresów do kawy. Internauci są oburzeni i zniesmaczeni tym widokiem. W sumie my również. To w jakim jest stanie przeraża. Pomyśleć tylko, że ktoś faktycznie pił z niego kawę.

To jak szalka Petriego! – porównuje jeden z internautów.

Co znajduje się w tym ekspresie?

źródło:au.lifestyle.yahoo

źródło:au.lifestyle.yahoo

Tak właściwie ciężko stwierdzić. Jedni są zdania, że coś tam rośnie, inni że umiera, a pozostali, że się rozkłada. Chodzi tu dokładniej o zbiornik wody w maszynie. Jego stan może spodobać się jedynie mikrobiologom, którzy mieliby sporo materiału do badania.

Co to jest? Pół ciastka pływającego zapytał jeden z komentujących.

Autor zdjęcia postanowił pośpieszyć z wyjaśnieniami, pisząc:

Biały przedmiot to rurka, która przesyła gorącą wodę do filtra do kawy. Wszystkie inne szczątki to pleśń, grzyby itp.

Hotel z horroru

Użytkownicy strony na której pojawiło się zdjęcie postanowili pójść za ciosem i podzielić się swoimi doświadczeniami z pobytu w hotelach.

Mój przyjaciel znalazł kiedyś brudne pieluchy w hotelowym pojemniku na lód — napisał jeden z użytkowników.

Wszystko w każdym hotelu jest brudne, a w pokoju hotelowym wszystko jest pokryte zaschniętymi ludzkimi płynami. Jeśli możesz to sobie wyobrazić, jakiś dewiant zrobił to już kilka razy w twoim pokoju – dodaje inny

źródło: canva

źródło: canva

Słyszałem również historię od pracownika hotelu o gościu, który nasikał do dzbanka do kawy ORAZ pojemnika na wodę w żelazku. Gość próbował wyprasować mu koszulę i zauważył, że coś jest nie tak. Koszula była zniszczona przez siki znajdujące się w zbiorniku. – opowiada inny użytkownik

źródło: canva

źródło: canva

Ludzie powinni również zdać sobie sprawę, że wiaderka z lodem są cały czas używane jako wiadra na rzygi dla pijanych gości. Jeśli planujesz użyć jednego, upewnij się, że bardzo dobrze go wyczyściłeś i zawsze używaj plastikowej wkładki do torby – radzi inny.

Dziękujemy za wszystkie opowieści i rady. A Ty masz jakąś?

Źródła: au.lifestyle.yahoo.com

Może Cię zainteresować