×

Podpal liść laurowy i odstaw go do popielniczki. Nie do wiary, co stanie się w pomieszczeniu w 10 min

Relaks jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia. Niestety większość ludzi myśli o odpoczynku w kwestii oglądania telewizji albo siedzenia przed komputerem. Prawdziwy relaks jest wtedy, gdy się całkowicie wyłączasz. Nawet kilka chwil w samotności może zdziałać cuda dla twojego zdrowia i samopoczucia!

Przeprowadzone badania dowiodły, że kobiety i mężczyźni są mniej zadowoleni z życia niż 40 lat temu. Jak to? Wszystkie te nasze gadżety ułatwiające życie, postęp i tak dalej. Ostatecznie można to wytłumaczyć tym, że choć życie jest łatwiejsze jesteśmy bardziej jak cyborgi z całym tym cyfrowym kramem, którym dysponujemy.

Wracając do chwil dla siebie. Po prostu posiedź i nic nie rób. Nie trzeba spa, masaży ani jogi. Co możesz wykorzystać? Liść laurowy, który z pewnością znajdziesz w swojej kuchni! Wzmacnia siłę relaksu. Zioło pochodzi z basenu Morza Śródziemnego i zaledwie 5 minut wystarczy, by poczuć się bardziej odprężonym.

liść laurowy

Giennadij Małachow był rosyjskim naukowcem, który odkrył zastosowanie liścia laurowego w relaksacji. Charakterystyczny zapach pomoże w wielu dolegliwościach i sprawi, że relaks stanie się jeszcze lepszym doświadczeniem.

Jak wykorzystać liść laurowy do relaksu? Banalnie proste. Najpierw spal go w popielniczce i pozostaw tam na 10 minut. Po powrocie zauważysz, że atmosfera w pokoju uległa zmianie. Teraz usiądź na krześle lub kanapie i po prostu głęboko oddychaj z zamkniętymi oczami. Zapach powinien uspokoić ciało i duszę! Koniecznie wykorzystaj ten trik, a my życzymy miłego relaksu!

Może Cię zainteresować