×

Rzuć palenie. Nowy eksperyment pokazuje, jak 30 paczek papierosów robi z płuc miazgę

Eksperymentów z paleniem papierosów i ich negatywnymi skutkami znajdziemy całe mnóstwo w Internecie. Jednak chciałam się z Wami podzielić doświadczeniem, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

To jak niszczący wpływ maja papierosy na ludzki organizm wie każdy z nas, jednak czasami warto uświadomić się w tych przemyśleniach od nowa

I właśnie dlatego postał ten eksperyment, który sprawia, że stronię od palenie papierosów. Zapewne na niektórych zadziała mocniej, a na innych w ogóle, ale warto poświęcić czas, by zobaczyć to doświadczenie i by mieć z tyłu głowy zagrożenia, które wiążą się z beztroskim paleniem.

O co tyle szumu?

Na końcu tego artykułu możesz zobaczyć krótkie video pokazujące, co dzieje się z organizmem człowieka po spaleniu 30 paczek papierosów. To, co zostaje z eksperymentu jest odrażające.

Opublikowany na Twitterze film zyskuje coraz większą popularność, a komentarze mówią same za siebie. Wielu ludzie chwali się czasem, w którym żyją już bez papierosów. Inni piszą, że są w trakcie rzucania, a jeszcze inni, że nigdy nie wezmą papierosa do buzi.

Są też tacy, którzy twierdzą, że wata nie odzwierciedla ludzkich płuc, ale zdają sobie sprawę, że i w nich osadza się wszystko co najgorsze.


Wychodzi na to, że filmy z eksperymentami działają na wyobraźnie człowieka

Mam nadzieję, że i Ty zapamiętasz go na długo!

Może Cię zainteresować