Kategorie TwarzUroda

Po użyciu tej pasty już nigdy nie będziesz potrzebować błyszczyka

Każda kobieta pragnie, aby jej usta wyglądały zdrowo, soczyście i przyciągały uwagę płci przeciwnej. W tym celu z reguły nakładamy na nie masę różnego rodzaju specyfików, od pomadek matowych, kremowych, markerów do ust po błyszczyki, które mają na celu sprawić, aby usta wyglądały na większe i bardziej nawilżone. Po co jednak uzbrajać się w arsenał kosmetyków, skoro można sprawić, aby usta wyglądały na zdrowsze, pełniejsze i bardziej nawilżone naturalnie? Dziś przedstawimy Ci na to sposób, który z chęcią wykorzystasz!

Po użyciu tej pasty już nigdy nie będziesz potrzebować błyszczyka
pinterest.com

Krok 1 – Najpierw usuń martwy naskórek z warg za pomocą tego domowego peelingu

Po użyciu tej pasty już nigdy nie będziesz potrzebować błyszczyka
pinterest.com

Domowy peeling do ust może być wykonany przez zmieszanie 1 łyżeczki oleju kokosowego z 1 łyżeczką soli morskiej w miseczce. Mieszankę można nałożyć na usta za pomocą wacika. Delikatnie masuj palcami usta okrężnym ruchem przez około minutę. Po zabiegu zobaczysz, że Twoje usta są gładsze i bardziej miękkie. Opłucz usta i osusz je.

Krok 2 – Używaj domowej roboty balsamu do ust 3-4 razy dziennie

Wymieszaj 1 łyżkę oliwy z oliwek, 1 łyżkę oleju kokosowego i ¾ łyżeczki miodu za pomocą łyżeczki.
Tę pastę można również przechowywać w słoiku z pokrywką. Możesz stosować ten balsam, gdy Twoje usta potrzebują odpowiedniego nawilżenia. Sprawdzi się szczególnie w okresie zimy, gdy jesteśmy narażone na ciągłe zmiany temperatur.

Krok 3 – Nocny balsam do ust

Wyposaż się w kapsułki z olejem z witaminą E i nakładaj je na usta każdej nocy. Taka kuracja w 3 krokach przyniesie nieziemskie efekty!