×

Ma 62 lata, a formą zawstydziłaby niejedną ćwiczącą 30-latkę. Babcia szóstki dzieci zachwyca

Lynda Jager ma 62 lat, choć swoją formą mogłaby zawstydzić niejedną 30-letnią kobietę. Nad swoim ciałem pracuje konsekwentnie od 40 lat. Przez ten czas została kilkukrotną mistrzynią w kulturystyce i nie ma co się dziwić, bo wygląda rewelacyjnie!

Niesamowita 62-latka

Lynda prywatnie jest babcią szóstki dzieci, pracuje zawodowo, a dodatkowo spełnia się jako trenerka personalna, która z pewnością brak klientów narzekać nie może. Ćwiczy regularnie od 40 lat, jednak pierwszy raz postawiła swoją nogę na siłowni dopiero 10 lat później. To właśnie tam zrodziła się jej ogromna miłość do kulturystyki. Początkowo ćwiczyła dla siebie. I choć efekty przyszły bardzo szybko, a jej mąż Mark przez wiele lat namawiał ją do wzięcia udziału w zawodach kulturystycznych, Lynda stanęła na scenie dopiero w wieku 51 lat. Od tamtego czasu zdobyła już pięć tytułów mistrzowskich, które dodały jej jeszcze większej pewności siebie.

<a href=Instagram">

Instagram

Kiedy pierwszy raz wyszłam na scenę, pomyślałam, że zemdleję, prawie to zrobiłam. Dziewczyna za mną musiała mnie szturchnąć. Po pierwszych zawodach nie mogłam doczekać się następnych, bo dały mi tyle pewności siebie! Przez lata moja pewność siebie wzrastała a nieśmiałość i lęk malały

<a href=Instagram">

Instagram

Inspiracja dla innych

Lynda jest najlepszym dowodem na to, że na aktywność fizyczną nigdy nie jest za późno. 61-latka pragnie stać się nie tylko inspiracją dla innych, ale chce również pokazać, że podnoszenie ciężarów nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Zapewnia, że wyciskanie na klatkę czy robienie przysiadów nie sprawi, że ciało ćwiczącej kobiety pokryje góra mięśni. Zamiast tego ciało się ujędrni, a skóra napnie, przez co będzie wyglądać zdrowiej. Lynda chce również udowodnić, że sylwetkę fit można wypracować bez restrykcyjnej diety i różnego rodzaju środków wspomagających. Jej zdaniem wszystko zaczyna się w głowie.

Mając na uwadze tę jasną wizję, znajdź wszystkie możliwe informacje (w książkach , czasopismach, wiarygodnych źródłach w internecie) i dowiedz się, jak osiągnąć postawione sobie cele. Wierzę, że wszystko zaczyna się w umyśle, ale trwa w sercu. Musisz uwierzyć w siebie

Co myślisz o formie Lyndy? Chciałabyś tak wyglądać w wieku 61 lat?

<a href=Instagram">

Instagram

Źródła: www.instagram.com, www.ofeminin.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować