×

Kobiety uwielbiają męskie ciała. Badania pokazują, że Panie dzielą się na 3 grupy

Seksualna reakcja kobiety na mężczyznę jest często wywołana przez bodziec wizualny, czyli konkretny aspekt jego ciała. Z badań wynika, że panie dzielą się na trzy kategorie, jeśli chodzi o ulubione partie męskiego ciała: wielbicielki nóg, pośladków oraz torsu i ramion.

<a href=instagram,com">

instagram,com

Wielbicielek męskich pośladków okazuje się być najwięcej, gdyż jest to aż 40 % ankietowanych kobiet. Ogólnie rzecz ujmując, możemy powiedzieć, że wszystkie kobiety pociąga atletyczna budowa ciała, barczyste ramiona, umięśniony tors i jędrne pośladki. Z tego wynika, że żyjąc w XXI wieku, kobiety nadal pragną mężczyzny, który wygląda, jakby mógł walczyć ze zwierzętami i najeźdźcami.

Oto, co podnieca kobiety w męskich ciałach:

1. Barczyste ramiona i umięśniony tors

<a href=instagram.com">

instagram.com

Wyższe partie tułowia mężczyzny, którego pragną kobiety są szerokie i zwężają się ku biodrom. Rozwój tych cech u mężczyzny pozwalał mu kiedyś dźwigać na ramionach ciężką broń podczas dalekich wypraw, a potem przynosić do domu upolowaną zwierzynę.

Klatka piersiowa mężczyzny mieści większe płuca, które umożliwiają skuteczniejszą wymianę gazową i dystrybucję tlenu w organizmie. W przeszłości im większą klatkę piersiową miał mężczyzna, tym większa była jego władza i tym większy wzbudzał szacunek. Ta zasada obowiązuje nadal w wielu żyjących obecnie prymitywnych plemionach.

2. Małe i jędrne pośladki

<a href=instagram.com">

instagram.com

Wiele kobiet uwielbia u mężczyzn małe i jędrne pośladki, ale mało która z nas rozumie dlaczego. Tajemnica tkwi w tym, że twarde i muskularne pośladki są panom potrzebne, by odpowiednio wypchnąć biodra do przodu podczas stosunku i skutecznie przekazać nasienie.

Mężczyzna o słabo umięśnionych pośladkach ma trudności z wykonaniem takiego ruchu i często wspomaga się ciężarem swojego ciała. Taka sytuacja nie jest komfortowa dla kobiety, gdyż może ona odczuwać dyskomfort pod ciężarem mężczyzny. Mały i jędrny tyłeczek stanowi zaś obietnicę skutecznego działania!

3. Wąskie biodra i umięśnione nogi

<a href=instagram.com">

instagram.com

Męskie nogi przyciągają kobiecą uwagę jako symbol siły i wytrzymałości. Mocno zbudowane nogi mężczyzny są najdłuższymi kończynami dolnymi u ssaków naczelnych, a wąskie biodra pozwalają szybko biegać na długich dystansach. Szerokie biodra kobiet sprawiają natomiast, że bieganie sprawia kobietom trudności, ponieważ dolne partie nóg i stopy muszą być szerzej rozstawione, by utrzymać równowagę.

A Ty, do której z grup się zaliczasz?

Może Cię zainteresować