Kategorie CiałoUrodaZdrowie

6 gwiazd, które uważają i pokazują, że ciało kobiety po narodzinach dziecka wciąż jest piękne

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Kobiety, która bardzo często obawia się tego, jak zmieni się jej ciało. Rozstępy, blizny, fałdki – to tylko niektóre z widocznych zmian związanych z narodzinami dziecka, które mogą drastycznie obniżyć pewność siebie świeżo upieczonej matki. Samoocenie nie sprzyjają także zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych, które promują wizerunek idealnego ciała. Czy tak to musi wyglądać?

Czasy się zmieniają. Dziś coraz więcej matek-celebrytek z dumą pokazuje zmiany, jakie zaszły na ich ciałach, całemu światu niszcząc tym samym wszelkie stereotypy i wspierając inne matki w ich drodze do samoakceptacji. W drodze do kochania siebie na każdym etapie swojego życia. Najlepszym tego dowodem są poniższe zdjęcia.

#1 Iskra Lawrence

ciało kobiety po porodzie
Instagram

Miniony rok był bardzo pięknym, a zarazie szczęśliwym rokiem dla brytyjskiej modelki Iskry Lawrence, która powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Od tego czasu nieustannie dowodzi, że zostanie matką zmieniło ją na wiele sposobów zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Modelka często podkreśla, że dbanie o ciało i powrót do formy o sprzed porodu zajmuje sporo czasu. Nie ma to jednak dla niej dzisiaj najmniejszego znaczenia, bowiem dziecko stało się jej najważniejszym priorytetem i największym szczęściem.

#2 Amy King

ciało kobiety po porodzie
Instagram

Amerykańska poetka, eseistka i aktywistka kocha dziś swoje ciało bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Moje ciało nie jest doskonałe, ale jest moje. Kiedy patrzę w lustro, widzę MAMĘ! Nie ma nic piękniejszego niż bycie mamą. nie ma większego honoru, miłości ani błogosławieństwa

#3 Katrina Scott

ciało kobiety po porodzie
Instagram

Katarina jest certyfikowaną trenerką personalną, której figury mogła pozazdrościć każda kobieta. Ona sama jest jednak zdanie, że po porodzie jej ciało stało się jeszcze piękniejsze! Trenerka zaledwie 6 dni po porodzie z dumą pokazała swoje pierwsze zdjęcie porównawcze.

Jestem o wiele bardziej dumna z ciała po prawej stronie. Mocniej o to walczyłam!

#4 Bekah Martinez

ciało kobiety po porodzie
Instagram

Bekah Martinez jest bardzo pozytywnie nastawiona do zmian, jakie zaszły w jej życiu po tym, gdy została matką. Dziś chętnie udziela wskazówek świeżo upieczonym matką odnośnie tego, jak przetrwać okres poporodowy.

Dużo jedz. Duża płacz. Unikaj blogerek, które wyglądają jak podczas gali odebrania Oskarów, choć są 3 godziny po porodzie. Śpij, kiedy tylko możesz. Wąchaj głowę swojego dziecka i nie zapominał o kąpieli – radzi Martinez

#5 Desiree Hartsock

6 gwiazd, które uważają i pokazują, że ciało kobiety po narodzinach dziecka wciąż jest piękne
Instagram

Desiree Hartsock, gwiazda serialu Bachelorette, udostępniła swoje zdjęcia na 4 dni po porodzie. Jak sama oznajmiła, czuła się wówczas jednocześnie jak supermodelka i wojowniczka. Była z siebie bardzo dumna.

To absolutny cud. Niewiarygodne, do czego są zdolne nasze ciała. Co mogą zrobić, aby nosić i urodzić dziecko. Zawsze fascynowała mnie nasza natura

#6 Kate Hudson

6 gwiazd, które uważają i pokazują, że ciało kobiety po narodzinach dziecka wciąż jest piękne
Instagram

41-letnia Kate urodziła trzecie dziecko w wieku 39 lat. Aktorka otwarcie mówi o swoim życiu rodzinnym i zaznacza, ze najtrudniejszą rzeczą jest dla niej znalezieniem odpowiedniej równowagi pomiędzy wychowywaniem dzieci, a życiem zawodowym. Co więcej, Kate na swoim Instagramie opisuje swoją drogę w powrocie do formy. Jesteśmy pod wrażeniem osiąganych przez nią rezultatów!

Źródła: brightside.me
Fotografie: www.instagram.com