Kategorie CiałoUrodaZdrowie

51-letnia Jennifer Lopez pokazała się w bikini. Forma gwiazdy zwala z nóg!

Jennifer Lopez od lat uchodzi za symbol piękna. Mimo upływu lat – choć ciężko w to uwierzyć, tych ma już 51 – wciąż jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Potwierdzeniem tych słów jest zdjęcie, które opublikowała dosłownie dwa dni temu. My już nie mamy najmniejszych wątpliwości. Ona jest naprawdę zjawiskowa!

Jennifer Lopez zdecydowanie nie wygląda na swój wiek

Kiedy mówimy o Jennifer Lopez, mamy przed oczami amerykańską aktorkę, piosenkarkę popową, tancerkę, projektantkę mody, producentkę, businesswoman i wyjątkowo piękną kobietę, która zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. 51-letnia gwiazda jest ogromną inspiracją i motywacją dla swoich fanów, bowiem dzięki regularnej pracy, ciężkim treningom, które obejmują m.in. kickboxing, HIIT czy taniec (nagrania i zdjęcia z treningów można znaleźć na Instagramie gwiazdy), oraz odpowiedniej diecie, wciąż olśniewa figurą.

Bardzo rzadko omijam trening. Czasami poprzedniego wieczoru pracuję do później nocy i myślę sobie, nie, nie mogę tego sobie zrobić. A potem wstaje i mówię – zrób to, to tylko godzina – opowiadała o swoich treningach Lopez w rozmowie z „Us Weekly”

Instagram

Zdjęcie, które zachwyciło fanów na całym świecie

Kilka dni temu JLo opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, na którym możemy podziwiać jej wysportowaną sylwetkę. Nic dziwnego, że w komentarza błyskawicznie pojawiło się tysiące pochlebnych wpisów. Słów podziwu i zachwytu nie było końca. Dziwicie się?

Instagram

Jennifer Lopez bez makijazu

Niespełna miesiąc temu Jennifer Lopez opublikowała na swoim Intagramie zdjęcie bez makijażu. Zdjęcie, które jest dowodem na to, że odpowiednio zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna nie tylko sprzyja sylwetce, ale także kondycji skóry.

Dalibyście jej 51 lat? Przypominamy, że to zdjęcie bez makijażu

Instagram
Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com