×

Chciała zrobić piegi z TikToka i prawie straciła wzrok. „Ludzie mówią, że jestem głupia i zgadzam się”

Już nieraz pisaliśmy o sytuacji, w której nowe trendy z Tiktoku skończyły się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Tak też było w przypadku dzisiejszej bohaterki, która postanowiła samodzielnie wykonać sobie piegi według instrukcji z tej właśnie platformy. Niestety zabiegu spowodował poważny uszczerbek na jej zdrowiu i wyglądzie. Sami oceńcie czy było warto?

chciała mieć naturalnie wyglądające piegi, a w rezultacie prawie straciła wzrok! „Ludzie mówią mi, że jestem głupi i zgadzam się”.

@tillywhitfeld #lasertattooremoval #freckles #freckletattoo ♬ Material Girl – Madonna

Tilly Whitfield jest 21-letnia gwiazda amerykańskiego i infuencerką. Jej profil na instagramie obserwuje już prawie 100 tysięcy użytkowników. Jednak największe zainteresowanie fanów wzbudziło wyznanie dotyczące jej przygody z piegami.

Infulencerka postanowiła podzielić się swoją historią, jako przestrogą dla innych przed stosowaniem trendów z TikToka.

W jej przypadku skończyło się to naprawdę źle. Kobieta chciała wykonać samodzielnie piegi, według instrukcji zamieszczonej w jednym z filmików na tej platformie. Kobieta zakupiła potrzebne rzeczy w zaciszu swojego domu zabrała się od wykonywania piegów. Zabieg polegał na nakłuwaniu skóry w okolicy górnej części policzków igłą zanurzoną w tuszu do tatuażu na bazie ołowiu.

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Doszło do poważnej infekcji, a skóra 21-latki zrobiła się czerwona i podrażniona. Kobieta chwilowo straciła również wzrok w jednym oku po próbie usunięcia blizny na twarzy spowodowanej nieudaną procedurą.

Proszę, proszę, nie próbuj eksperymentować domowymi zabiegami kosmetycznymi. Skończyłam w szpitalu z tymczasową utratą wzroku w oku z powodu obrzęku i byłam bardzo chory z powodu infekcji, nie wspominając o mojej twarzy, która była nie do poznania. – mówili Tilly

Całe to zajście miało miejsce na tydzień przed udziałem kobiety w programie telewizyjnym. To właśnie dlatego Tilly na wizji cały casz miała zakrytą twarz maseczkami lub mocnym makijażem.

Tak wyglądała moja twarz na tydzień przed wejściem do domu, dlatego zawsze mam na sobie makijaż i zakrytą skórę – napisała na Instagramie, publikując zdjęcia obrażeń twarzy.

Kobieta na powrót do zdrowia i leczenie blizn wydała już prawie 12 tys. dolarów.

Źródła: www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować