Kategorie Operacje plastyczneUrodaZdrowie

Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Barbie. Teraz jej bliscy nie chcą mieć z nią nic wspólnego

Pewna Niemka za cel obrała sobie wyglądać jak ludzka wersja lalki Barbie. Na spełnienie swojego marzenia wydała fortunę. Jednak w związku z jej nietuzinkowym wyglądem jej bliscy nie chcą utrzymywać z nią kontaktu. Czy było warto?

21-letnia Jessika prowadzi na Instagramie profil pod pseudonimem „Jessy Bunny”. Jej odwiecznym marzeniem było wyglądać jak lalka Barbie. W tym celu w przeciągu 3 lat poddała się trzem zabiegom powiększania piersi. W międzyczasie wykonała korekcję nosa, powiększenie ust i pośladków. Do tej pory kobieta zapłaciła za swoją transformację aż 70 tysięcy dolarów, czyli prawie 340 tysięcy złotych.

Jessika mieszka obecnie na Majorce i skupia się na swojej karierze w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 141 tys. użytkowników tej platformy. Ponadto ma swoją stronę internetową, na której sprzedaje sygnowane ręczniki, kubki oraz koszulki.

Infulencerka oferuje również wideorozmowy, uczestniczy w wydarzeniach i eventach oraz prowadzi kanał na Youtube. Kobieta ma wielu hejterów, którzy w nieprzychylny sposób komentują jej obecny wygląd. Jednak nie brakuje również fanów i zwolenników, którzy popierają działania Jessiki.

Jessika
źródło: Instagram/jessy.bunny.official

Mimo, że 21-latka nie przejmuje się obraźliwymi komentarzami kierowanymi w jej stronę, to ubolewa nad pewną kwestią. Jej rodzina zupełnie się od niej odwróciła.

Blokują moje rozmowy. To tak smutne, że bardzo chciałbym być w kontakcie, zwłaszcza z moim bratem i dziadkami – wyjawia w wywiadzie Jessika.

Jessika
źródło: Instagram/jessy.bunny.official

Jej rodzice są bardzo konserwatywni i nie są w stanie zrozumieć zachowania swojej córki. Natomiast Jessika dopiero w takim wydaniu czuję się sobą i jest szczęśliwa. Dlatego tym bardziej jest jej smutno, że jej bliscy nie mogą tego zaakceptować.

Ilekroć latem nosiłam seksowne ubrania, było to dla nich jak koszmar. Wręczali mi jedwabne szale, żeby zakryć dekolt – wspomniała Jessica.

@jessy.bunny.official

Schaut auch gerne bei meinem IG vorbei 💕💕

♬ As It Was – Harry Styles

Źródła: www.o2.pl