×

Budzenie się co noc między 3 a 5 to znak ostrzegawczy. Twój organizm próbuje przekazać Ci coś ważnego

Po ciężkim dniu kładziesz się spać z myślą, że kolejny dzień zaczniesz z pełną energią. Tymczasem ciągle przebudzasz się w nocy i nie możesz zasnąć. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale…

Jeżeli budzisz się każdej nocy o tej samej godzinie, to może oznaczać konkretny problem. Twój organizm Cię o tym informuje!

Nie lekceważ powtarzającej się godziny przebudzenia. Nie ma nic gorszego niż bycie zmęczonym i niewyspanym, a do tego ze złym samopoczuciem.

via GIPHY

Trudności z zaśnięciem między 21 a 23 to problemy zdrowotne z układem odpornościowym.

Powinieneś koniecznie zbadać także swoją tarczyce! Podwyższony poziom jej hormonów, może przyczynić się m.in. do niepokoju czy przyspieszenia rytmu serca.

via GIPHY

Pobudka między 23 a 1 w nocy to czas w którym aktywny jest pęcherzyk żółciowy

Jeżeli o tej porze wybudzasz się ze snu, to może oznaczać złą dietę lub za dużo spożywanych tłuszczy. Lepiej szybko zrezygnuj z jedzenia, które szkodzi!

Jeżeli cierpisz na bezsenność od 1 do 3 w nocy to cierpi Twoja wątroba. To ona daje Ci sygnał, że dzieje się z nią coś złego!

Pomyśl o oczyszczeniu swojego organizmu i koniecznie odstaw alkohol! Już po tygodniu powinieneś poczuć różnicę!

via GIPHY

Między 3 a 5 rano nadchodzi regeneracja układu oddechowego. Jeżeli wtedy wybudzasz się ze snu – zainteresuj się jakością powietrza w najbliższym otoczeniu.

Polska należy do niechlubnej czołówki krajów Unii Europejskiej w kwestii zanieczyszczenie powietrza. Być może warto rozważyć przeprowadzkę, jeżeli powietrze w Twojej okolicy nie należy do najczystszych.

Jak widać, każda nagła pobudka w nocy to jasny sygnał od organizmu, że dzieje się coś złego.

Jeżeli i Ciebie to spotyka, koniecznie przeanalizuj swój stan zdrowia i skonsultuj się z lekarzem!

Może Cię zainteresować