Kategorie CiałoTwarzUrodaWłosyZdrowie

57-letnia modelka zachęca kobiety do podążania za swoimi marzeniami bez względu na wiek

Niektórzy z nas mogą się zastanawiać, dlaczego kobiety po 50. roku życia są nieszczęśliwe (oczywiście nie wszystkie)? Prawdopodobnie jest tak dlatego, że nie czują się na swój wiek. Czują natomiast, jakby ich młoda dusza została uwięziona w ciele starszej osoby. Są wśród nas jednak kobiety, które postawiły sobie za cel szerzenie pozytywnego podejścia do życia i samoakceptacji mimo upływu lat. Jedną z takich osób jest -letnia Kathy Jacobs, która mimo wieku wciąż zachwyca urodą i zaraża radością życia.

Kim jest Kathy Jacobs?

Kathy Jacobs jest aktorką, przedsiębiorcą i modelką mieszkającą w Kalifornii, która przełamała uprzedzenia związane z wiekiem i wzrostem kobiety. Kathy ma 57 lat i mierzy 180 cm wzrostu. Chociaż udało jej się stworzyć dla siebie miejsce w branży, wciąż zachęca kobiety o różnych kształtach, rozmiarach i w różnym wieku, aby podążały za tym, czego chcą.

Choć Kathy rozpoczęła karierę w modelingu w 1991 roku, jej kariera nabrała tempa dopiero w zeszłym roku, kiedy dostała się została jedną z 6 finalistek konkursu pośród 13 pięknych uczestniczek – jej postawa i pozytywne nastawienie wyróżniały się na tle konkurencji 57-latki.

A Model Hits the Catwalk at 57 and Encourages Women to Follow Their Dreams No Matter How Old They Are

Klasyk mawia, że „wiek to tylko liczba” i coś w tym jest… Dla każdego, kto nie wierzy w sens i znaczenie tych słów, wybraliśmy kilka inspirujących zdjęć zachwycającej Kathy Jacobs. Ona naprawdę ma 57 lat i wciąż jest aktywną modelką!

A Model Hits the Catwalk at 57 and Encourages Women to Follow Their Dreams No Matter How Old They AreA Model Hits the Catwalk at 57 and Encourages Women to Follow Their Dreams No Matter How Old They AreA Model Hits the Catwalk at 57 and Encourages Women to Follow Their Dreams No Matter How Old They AreA Model Hits the Catwalk at 57 and Encourages Women to Follow Their Dreams No Matter How Old They Are
Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com