Kategorie Aktywność fizyczna / fitnessCiałoĆwiczeniaUrodaZdrowie

Ma zaledwie 6 lat, a już może pochwalić się niesamowitą formą. Ma w tym wszystkim swój cel

Sport to zdrowie. Tak mówi powiedzenie, które zna chyba każdy, i coś w tym z pewnością jest. Nasz mały bohater, który ma zaledwie 6 lat, przeniósł jednak aktywność fizyczną na zupełnie inny poziom. Irański chłopiec, Arat Hosseini, to sportowiec z krwi i kości. Sport już teraz jest dla niego najważniejszy, a przyświeca mu w tym jeden bardzo ważny cel.

Jesteśmy zachwyceni historią i determinacją młodego chłopca. Nie możemy się doczekać, żeby odpowiedzieć Ci o nim nieco więcej i jesteśmy przekonani, że jego historia doda Ci motywacji. Więcej w dalszej części artykułu…

Zaczął w bardzo młodym wieku

Arat Hosseini stał się sławny po tym, jak jego ojciec zamieścił na Instagramie nagranie z niezwykłym dokonaniem malucha. Arat miał zaledwie 3 lata, kiedy to dosłownie wspiął się po znajdującym się w domu filarze. Kiedy maleć skończył 4 lata, ojciec zaczął publikować więcej nagrań z udziałem syna. Mogliśmy zobaczyć na nich m.in. jak grał w piłkę i podziwiać niezwykła siłę oraz szybkość Arata. Malec błyskawicznie zdobył serca internautów.

Instagram

Kocha każdą formę aktywności fizycznej

Arat trenuje każdego dnia. Mimo młodego wieku udało mu się w ten sposób wypracować oszałamiającą sylwetkę. Sylwetkę, której może pozazdrościć mu wiele dorosłych osób. Sylwetka to jednak tylko i wyłącznie efekt uboczny. Chłopiec dzięki codziennym treningom jest zdolny do rzeczy niezwykłych.

View this post on Instagram

@yatatal69

A post shared by Arat Hosseini (@arat.gym) on

Przyświeca mu jeden cel

Chłopiec ma jeden cel. W przyszłości marzy o zostaniu wybitnym piłkarzem, podobnie jak jego idole, Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Wie, że nie ma czasu do stracenia, a marzenia same się nie spełnią, dlatego każdego dnia bierze udział w treningach piłkarskich dając z siebie 100%.

Przez cały czas może liczyć na wsparcie ze strony taty

Ojciec Arata, Mohammad, przez cały czas jest przy swoim dziecku. Zauważył talent syna w bardzo młodym wieku i od tego czasu skrupulatnie prowadzi jego treningi i monitoruje postępy. Aby pomóc rozwinąć dziecku potencjał, rodzina Arata przeprowadziła się nawet z Iranu do Liverpoolu w Anglii.

View this post on Instagram

لطفا همه تو مسابقه شرکت کنید 🙏 کافیه فالوینگ های پیج رو فالو کنید و داخل سایت ثبت نام کنید “Where there is a will, there is a way. If there is a chance in a million that you can do something, anything, to keep what you want from ending, do it. Pry the door open or, if need be, wedge your foot in that door and keep it open.” —Pauline Kael اگر برای کاری حتی یک در میلیون شانس و راهی دارید تمام تلاش خود را بکنید که آن راه را باز نگه دارید #arat #arathosseini #football #soccer #soccerlife #soccertraining #footballplayers #footballgames #welovefootball #lovefootball #love #instagood #instagram #amazing #awesome #barcelona #realmadrid #juventus #psg #puma #nike #adidas #nikefootball #adidasfootball #pumafootball #bayern #brazil #spain #england #indonesia

A post shared by Arat Hosseini (@arat.gym) on

Obecnie Arat trenuje w Liverpool Academy. Na dzień dzisiejszy co najmniej kilka topowych, angielskich klubów piłkarskich chciałoby podpisać kontrakt z chłopcem. No cóż, nie da się ukryć, że malec ma niesamowity talent, który idzie w parze z gigantyczną pracą.

6-latek jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca i wsparcie ze strony rodziny czynią cuda.

Instagram
Źródła: brightside.me, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com