×

Mimo upływu czasu 54-letnia Anna Popek wciąż wygląda wspaniale. Ten tani napój pije codziennie

Anna Popek od lat gości na ekranach naszych telewizorów. Mimo, że prezenterka niedawno skończyła 54 lata jej urody i figury mogłaby pozazdrościć nie jedna nastolatka. Jaki jest sekret jej wspaniałego wyglądu? My już go poznaliśmy.

Anna Popek – jak wyglądała jej droga do sławy?

Kariera Anny Popek rozpoczęła się od stażu w redakcji ekonomicznej Panoramy. W lipcu 1999 roku została prezenterka stacji TVP1 w której prowadziła poranny program „Kawa czy herbata”. Bardzo szybko zdobyła serca widzów swoją aparycją oraz osobowością. W kolejnych latach mogliśmy zobaczyć ją w „Dzień dobry Polsko”, „Pytanie na śniadanie” oraz innych programach informacyjnych i rozrywkowych. Prezenterka prowadziła również swoje audycje w radiu. Mimo tak wielu zobowiązań zawodowych nie zapomniała zadbać o sobie.

Tajemnica młodzieńczego wyglądu Anny Popek

Będąc osobą publiczną jest się zdecydowanie bardziej narażony na nieprzychylne komentarze opinii publicznej. Dlatego w tej branży gwiazdy szczególnie dbają o swój wizerunek. W przypadku Anny Popek ciężko jest doszukać się jakiejkolwiek skazy na jej wyglądzie.

Prezenterka niedawno skończyła 54 lata, a mimo to może pochwalić się świetlistą cerą bez oznak upływu czasu. Jak to możliwe, że gwiazda wciąż wygląda tak dobrze? W jednym z wywiadów Anna Popek zdradziła, że na jej obecny wygląd składa się kilka czynników: dobrej jakości sen, regularne post i co najważniejsze zakwas z buraków. Prezenterka pije go regularnie. Zaznacza również, że dbanie o siebie jest kluczem do młodzieńczego wyglądu.

Zakwas z buraków – eliksir młodości

źródło: canva

źródło: canva

O tym, że buraki mają korzystny wpływ na nasze zdrowie wiadomo nie od dziś. Natomiast niewiele osób wie, że w formie zakwasu lub kiszonek mają one jeszcze więcej ceny właściwości. Warto wprowadzić je do codziennej diety, chociażby po to aby poprawić kondycję swojej cery. Jednak to nie jedyne korzyści jakie możemy uzyskać regularnie spożywając zakwas z buraków. Napój ten reguluje przemianę materii, odkwasza organizm, obniża poziom złego cholesterolu oraz ułatwia odchudzanie. Ciężko znaleźć drugie tak cenne warzywo. Częste spożywanie buraków poprawi pracę narządów wewnętrznych oraz pozytywnie wpłynie na wygląd zewnętrzny, czego idealnym przykładem jest Anna Popek.

Może Cię zainteresować