×

Aneta Zając pozbyła się wstydliwego nałogu. Niewiele osób wiedziało o problemie aktorki

Aktor też człowiek i tak jak zwykli ludzi miewa swoje słabości. Aneta Zając odtwórczyni roli Marysi Radosz w serialu „Pierwsza miłości” również przez długi czas zmagała się z nałogiem. Ostatnio poinformowała o zerwaniu ze złym nawykiem na jednym z swoich portali społecznościowych.

Z czym dokładnie nie mogła sobie poradzić aktorka?

źródło: Instagram

źródło: Instagram

Anetę Zając na szklanym ekranie widzimy już 18 rok w związku z jej główną rolą w serialu „Pierwsza Miłość”. Jest również mamą bliźniaków, których ojcem jest jej były partner Mikołaj Krawczyk. Aktorka ma bardzo ciepłą osobowość i dba o swój wizerunek. Nic nie wskazywałoby na to, że walczy z ciężkim nałogiem – paleniem papierosów.

Aż 8 mln Polaków regularnie sięga po papierosa

Niestety jest to jeden z najpopularniejszych złych nałogów Polaków. Statystyki wskazują, że aż 8 mln rodaków sięga regularnie po papierosa. Mamy nadzieję, że Aktorka swoim zachowaniem udowadnia, że da się z nim skończyć raz na zawsze.

„Odzyskałam 152 dni… i to mnie motywuje🤗”

źródło: Instagram

źródło: Instagram

Niedawno na jednym ze swoich portali społecznościowych aktorka pochwaliła się swoim „małym” sukcesem z fanami.

„Kilka dni temu minęło 5 lat od kiedy postanowiłam rzucić palenie. Jestem sobie za to mega wdzięczna 💚 Zajrzałam dziś z ciekawości do aplikacji, którą założyłam 5 lat temu i powiem Wam, że ilość niewypalonych papierosów, zaoszczędzone pieniądze, to wszystko oczywiście robi wrażenie. Ale najbardziej działa na mnie wskaźnik czasu, który spędziłabym na „fajce”. Odzyskałam 152 dni… i to mnie motywuje🤗 Miłego dnia Wam życzę – poinformowała na Instagramie Aneta.”

źródło: Instagram

źródło: Instagram

Jak możemy zauważyć na jej social mediach Aneta zmieniła swoje życie o 180°. Regularnie biega, gra w tenisa, pływa oraz jeździ na rowerze. Poprawie uległa również dieta aktorki, chętnie dzieli się dietetycznymi przepisami ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Pochwalamy zachowanie aktorki, gdyż palenie papierosów to nałóg, który bardzo negatywnie wpływa na zdrowie. Szczerze gratulujemy Anecie jej osiągnięcia i trzymamy kciuki za wytrwanie w postanowieniu.

Źródła: www.telemagazyn.pl

Może Cię zainteresować