×

Fanka operacji plastycznych pokazała jak wyglądała 20 lat wcześniej. Aż ciężko w to uwierzyć!

Allegra Cole jest kolejną osobą, która uległa obsesji operacji plastycznych. 53-latka, która obecnie jest mamą ośmiorga dzieci i mieszkanką hrabstwa Orange, powiększyła pośladki i wyszczupliła talię, ale to jej monstrualne piersi są najbardziej kontrowersyjną zmianą. Kobieta wydała naprawdę sporo pieniędzy, żeby tak wyglądać. Czy było warto? Sami oceńcie…

Allegra Cole to amerykańska modelka, aktorka i infuencerka, która zyskała dużą popularność na platformie mediów społecznościowych. Karierę modelki rozpoczęła w 2017 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży.

Oprócz modelowania i aktorstwa, Cole jest także bizneswoman. Jest założycielką lifestylowej marki Allegra Cole Collection, która zajmuje się sprzedażą odzieży, akcesoriów i kosmetyków.

Przed kilkunastoma laty Allegra pracowała jako nauczycielka gry na pianinie i wyglądała zupełnie inaczej. Na Instagramie udostępniła niedawno zdjęcie swojej sylwetki sprzed 20 lat. Post wywołał duży szok wśród jej obserwatorów. Różnica w wyglądzie jest ogromna i pokazuje, jak daleko posunęła się Allegra Cole w ulepszaniu swojego ciała.

53-latka z dumą prezentuje swoje zmienione ciało, które jest efektem wielu zabiegów chirurgii plastycznej. Jej gigantyczny biust, z którego słynie, niezmiennie budzi zainteresowanie wśród mężczyzn. Modelka ma na Instagramie 1,7 miliona obserwujących, a liczba ta nieustannie rośnie. Cole lubi pokazywać, jak wyglądała przed operacjami, dodając przy tym humorystyczne komentarze.

Te piersi zmieniły mnie z szarej myszki w fantastyczną kobietę! Jestem wdzięczna za każdy poszczególny etap drogi, którą przeszłam. Były wzloty i upadki, ale jestem wdzięczna wszystkim ludziom, którzy mnie wspierali – wyznała w jednym z wywiadów.

Cole zasłynęła z radykalnej przemiany, która zdumiewa obserwatorów. Nieustannie poddaje się kolejnym zabiegom i operacją mające na celu osiągnięcie doskonałego wyglądu. Ostatnio wywołała wiele kontrowersji, nie tylko ze względu na swoje efekty, ale także z powodu pochwał, jakie otrzymuje od fanów.

Byłaś i jesteś piękna, ale teraz wyglądasz o niebo lepiej!

Przebyłaś długą drogę, by być tu, gdzie jesteś teraz.

Jednak nie wszyscy internauci są dla Allegry tak życzliwi. Wielu wolało tradycyjny wygląd kobiet sprzed lat, gdzie nie było aż tak dużej ingerencji w jej ciało i twarz. Jest to dla nich nie do przyjęcia.

Mogła zaoszczędzić cały ten hajs. Taki naturalny wygląd był o niebo lepszy!

Wtedy wyglądałaś jak milion dolarów. Zabiegi to zepsuły – stwierdzili obserwatorzy.

Źródła: www.msn.com

Może Cię zainteresować