Kategorie Grypa i przeziębienieZdrowie

Paulina Chruściel walczy z chorobą. Pokazała zdjęcie, nie jest najlepiej

Kilka dni temu Paulina Chruściel na swoje konto na Instagramie wrzuciła niezbyt korzystne zdjęcie. W opisie informuje swoich fanów, że zmaga się z chorobą. Co dokładnie jej dolega?

Kim jest Paulina Chruściel

instagram

Jest to polska aktorka filmowa i teatralna znana głównie z seriali takich jak „Pensjonat pod Różą”, „Klinika samotnych serc” czy najnowszej produkcji „Komisarz mama”. W roku 2004 ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i rozpoczęła pracę w zespole warszawskiego Teatru Współczesnego.

Czym spowodowany jest zły stan zdrowia Aktorki

instagram

Na szczęście jak informuje nas gwiazda nie jest to Covid. Wygląda na to, że choroba nie jest zbyt poważna i aktorka nie ma zamiaru rezygnować z zaplanowanych zadań.

No, dopadło… na szczęście nie Covid. Tych, którzy będą dziś na #ożenek w @teatr6pietro, proszę o wyrozumiałość. Jest takie powiedzenie w naszej branży, „aktor nie może zagrać tylko wtedy, gdy umarł”… aby doczłapać się na scenę, a potem na adrenalinie jakoś pójdzie. Widzimy się wieczorem. Gramy o 19.30 – wspomniała na swoim profilu Paulina Chruściel.

Internauci ,którzy obserwują profil gwiazdy wspierają ją w komentarzach i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

„Zdrówka Paulinko! ❤️”

„Dużo zdrowia ❤️❤️❤️😍”

Źródła: www.o2.pl