×

6 najlepszych afrodyzjaków, dzięki którym odkryjesz przyjemność na nowo

Niektóre produkty spożywcze mają niesamowite właściwości. Potrafią pobudzić nasz apetyt na seks i wesprzeć naszą efektywność w tej dziedzinie! Jeśli przygotowujecie romantyczną kolację – uwzględnijcie któryś z nich na liście składników. Oto one!

via GIPHY

#1 Papryczki chili

Stymulują libido poprzez przyspieszenie przepływu krwi do organów, w dodatku, przez to sprawiają, że są one bardziej czułe na dotyk!

#2 Zielona herbata

Znana jest ze swoich właściwości detoksykujących, ale mało kto wie, że pomaga utrzymać zdrowie układu moczowo-płciowego. W dodatku pobudza i dodaje energii!

#3 Czerwone wino

Każda romantyczna kolacja kojarzy się z lampką czerwonego wina. I słusznie! Już 2 lampki tego trunku podnoszą libido i ochotę na seks!

via GIPHY

#4 Czekolada

To jeden z najbardziej znanych afrodyzjaków. Stymuluje produkcję endorfin, dzięki czemu podnosi naszą atrakcyjność i pewność siebie. Dodatkowo pobudza ośrodek w mózgu odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności.

#5 Żeń-szeń

To chińskie zioło znane jest z tego, że seksualnie pobudza. Dodany do herbaty utrzymuje poziom libido na wysokim poziomie. W dodatku wspiera kobiety przechodzące menopauzę i dzięki swoim aktywnym składnikom, pomaga utrzymać im energię seksualną na właściwym poziomie.

#6 Szafran

To bardzo silny afrodyzjak, który zawiera hormony stymulujące strefy erogenne u kobiet i sprawia, że ich odczucia są wyraźniejsze i silniejsze. Przy okazji redukuje objawy zmęczenia!

via GIPHY

Następnym razem planując wieczór we dwoje sugerujemy menu z uwzględnieniem jednego lub więcej składników z tej listy… Bawcie się dobrze!

Może Cię zainteresować