×

56-letnia kobieta zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest jej syn

Posiadanie dużej i szczęśliwej rodziny jest marzeniem większości ludzi. Tak też było w przypadku Jeffa i Cambrii. Co prawda para ma już czwórkę dzieci, jednak nie chcieli na tym poprzestać. Swoją pomoc zaoferowała mama Jeffa 56-letnia Nancy, która już niedługo urodzi swoją wnuczkę.

Żona Jeffa Cambria miała problem z zajęciem w ciążę. Para zdecydowała się na skorzystanie z procedury in vitro, która zakończyła się sukcesem. W ciągu 6 lat małżeństwo doczekało się dwóch par bliźniąt. Nie chcieli jednak na tym poprzestać i rozpoczęli starania o piąte dziecko. Niestety okazało się, że kobieta nie jest w stanie donosić kolejnej ciąży.

źródło: instagram/cambriairene

źródło: instagram/cambriairene

56-letnia Nancy Hauck, matka Jeffa, mocno przeżyła tę informację, gdyż wiedziała jak bardzo parze zależy na powiększeniu rodziny. Postanowiła więc zaoferować swoją pomoc. Zaproponowała synowi i jego żonie, że zostanie ich surogatką.

Jeff i Cambria nie zastanawiali się długo i przystali na propozycje kobiety. Wspólnie udali się do kliniki, aby rozpocząć procedurę zapłodnienia. Lekarze stwierdzili, że 56-latka jest wystarczająco zdrowa, by zostać surogatką, więc w styczniu 2022 roku Nancy rozpoczęła leczenie hormonalne. W ciągu kilku tygodni zaszła w ciążę z zapłodnionymi embrionami Jeffa i Cambrii.

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła – czytamy wyznanie Nancy na portalu Daily Mail.

Para jest ogromnie wdzięczna kobiecie za tak duże poświęcenie. Cambria i Nancy bardzo dobrze się dogadują i spędzają ze sobą wiele czasu. Poród zaplanowany jest na 5 listopada.

Czułem się wdzięczny, że mam tak bezinteresowną i kochającą mamę, która była gotowa dokonać takiego poświęcenia dla mojej rodziny – powiedział Jeff.

Źródła: people.com

Może Cię zainteresować