×

Dał sobie 30 dni na zmianę sylwetki. Efekty, jakie osiągnął, przechodzą najśmielsze oczekiwania

Ludzie pracują nad swoją sylwetką latami i osiągają przy tym mniej lub bardziej zadowalające rezultaty. Wszystko zależy oczywiście od poświęcenia, regularności, samodyscypliny i planu, jaki mamy na swoją podroż do celu. YouTuber Stan Browney dał sobie miesiąc na uzyskanie najlepszej formy swojego życia. Jak bardzo przez tak krótki okres czasu zmieniła się jego sylwetka? Cóż, my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

YouTuber, który uwielbia stawiać sobie wyzwania

YouTuber Stan Browney uwielbia wyzwania. Dla przykładu pewnego dnia postanowił zrobić 1000 brzuszków w ciągu zaledwie jednej godziny. Tym razem zdecydował się na 30-dniową metamorfozę. W tym czasie miał zrobić wszystko, aby wypracować możliwie jak najlepsze efekty. Odpowiedzią na pytanie dotyczące efektów miały być zdjęcia zrobione przed i po.

Plan treningowy

Przed rozpoczęciem wyzwania Browney ważył 78,5 kg i miał 11,6 procent tkanki tłuszczowej. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej, który i tak już był niski, a także rozbudować swój gorset mięśniowy, YouTuber w pierwszej kolejności skoncentrował się na ograniczenie liczby spożywanych kalorii, zdrowym odżywianiu i zwiększonej ilości treningów cardio. Do tego dochodziły treningi z własną masą ciała i podnoszenie ciężarów.

W kolejnym tygodniu Browney dodał jeszcze więcej treningów cardio.

Pierwsze efekty były widoczne już po dwóch tygodniach

Dwa tygodnie poświęceń i zmian wystarczyły, aby pierwsze efekty były zauważalne. Browney w pierwszej kolejności zauważył zmiany na swoich bicepsach, które wydawały się być „bardziej przetopione”.

Na moich bicepsach nigdy nie było widocznych żył! Teraz udało mi się to wypracować

W 3 tygodniu Browney jeszcze bardziej zredukował kalorie w swojej diecie. Następnie, w czwartym i ostatnim tygodniu, prawie całkowicie ograniczył węglowodany w swojej diecie, zmniejszając spożycie węglowodanów do 30 gramów na dobę. W przedostatnim dniu eksperymentu zupełnie odpuścił węglowodany, podczas gdy w ostatnim dniu doładował się węglowodanami do granic możliwości, aby uwidocznione mięśnie były bardziej nabite.

W ostatnim tygodniu eksperymenty wypijał również szalone ilości wody, ale dzień przed zakończeniem wyzwania nie pił jej już wcale. W ostatnim dniu, a więc w dniu sesji zdjęciowej, pił wodę z głowa, aby uzyskać ze swojej sylwetki jak najwięcej.

Woda wypełnia twoje mięśnie wewnątrz i na zewnątrz… Wewnątrz sprawia, że twoje mięśnie wyglądają na większe, ale na zewnątrz sprawia, że są one mniej widoczne. Grunt to znaleźć odpowiednią równowagę

Efekt końcowy

Na koniec eksperymenty Browney ważył 75,5 kg, a jego procent tkanki tłuszczowej spadł do 10,3%. To niewiarygodne, że osiągnął to wszystko w zaledwie 30 dni! BRAWO!

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować