×

24-latka ma już ponad dwadzieścioro dzieci i wciąż nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Wyobraź sobie, że nie jedno, a dwadzieścioro dwoje dzieci w jednej chwili prosi Cie o Twoją uwagę. Ba, wyobraź sobie, że wszystkie te maluchy masz pod jednym dachem na co dzień. Tak wygląda życie Christiny Ozturk. I choć ma zaledwie 24 lata (!) i całą masę obowiązków przy swoich pociechach, przyznaje, że nie mogłaby być szczęśliwsza. Jest w nich zakochana bez opamiętania i co ciekawe, planuje mieć jeszcze większą rodzinę!

Została mamą po raz pierwszy, kiedy miała 17 lat

Kiedy Christina miała 17 lat, urodziła swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę imieniem Victoria. Jako nastoletnia mama stała przed nie lada wyzwaniem, ponieważ bardzo szybko została samotną matką. Jej życie zmieniło się o 180 stopni, kiedy podczas wakacji poznała swojego obecnego męża, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Mężczyzna bardzo szybko poprosił Christinę o rękę i… posiadanie sporej gromadki dzieci. Dziś już wiemy, że obydwie jego prośby zostały spełnione.

Szczęśliwa matka gromadki dzieci

Dziś Christina jest mamą dwadzieściorga dwóch dzieci. Co ciekawe, większość z nich urodziła się w bardzo zbliżonym czasie. Jak to możliwe? Otóż Christina i jej mąż wynajmowali surogatki. Wszystko po to, aby w krótkim czasie zbudować dużą rodzinę. I choć nasza bohaterka nie urodziła wszystkich swoich pociech, jest ich biologiczną mamą. Jak to możliwe? Inne kobiety przyjmowały do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową Christiny.

Nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

Zakochana para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Oboje chcą mieć jeszcze więcej dzieci. Ile dokładnie? Czas pokaże.

Jak radzą sobie z obowiązkami?

Christina i jej 56-letni partner, milioner, dzielą się obowiązkami. Pracujący mężczyzna dba o to, aby w rodzinie zostały zaspokojone wszystkie potrzeby. Christinie natomiast opiekuje się dziećmi. Chodzi z nimi na spacery, gra w gry planszowe czy ogląda bajki. Weekendy zawsze spędzają razem i niezależnie od dnia dbają o to, aby mogli zasiąść wspólnie przy jednym stole. W wychowywaniu maluchów pomagają parze nianie i kilka asystentek.

A oto mała prezentacja tej wspaniałej rodzinki 🙂

Źródła: brightside.me
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować