Kategorie UrodaZdrowie

22-latka obwinia córkę za swój wygląd. To ona odebrała mi młodość

Każda kobieta w inny sposób przeżywa ciążę. U niektórych pań przebiega ona w taki sposób, że ciężko poznać po kobiecie iż ta niedawno została matką. Są jednak przypadki kiedy kobieta potrzebuję zdecydowanie więcej czasu na to żeby dojść do siebie po porodzie. Tak tez jest w przypadku 22-letniej Kendry, która za swój wygląd obwinia córkę i macierzyństwo.

Kendra od prawie dwóch lat aktywnie prowadzi swój profil na Tiktoku. W momencie kiedy została mamą postanowiła podzielić się swoimi obserwatorami spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Jednak to co zwróciło njawiększą uwagę jej obserwatorów to jej wygląd. Kobieta wygląda na zdecydowanie starszą niż jest w rzeczywistości i uważa że powodem tego jest jej córka.

Chyba większość z nas słyszała nieraz różne przesądy odnośnie spekulacji na temat tego jaka będzie płeć dziecka. Jeden z nich sugeruje, że jeżeli kobieta traci urodę w trakcie ciąży, to zapewne urodzi córke. Najwyraźniej 22-latka w niego uwierzyła.

Wspomina o tym na jednym ze swoich filmików odpowiadając w ten sposób na nieprzychylne komentarze innych internautów.

@crzctldy666 An old wives tale once said little girls stea their mothers beauty 🤔 #babytok #firsttimemom #4monthsold #momsoftiktok #iykyk #fyp ♬ Big And Chunky – Juanito T

Zdaniem obserwatorów Kendry to nie kwestia macierzyństwa, lecz problemy zdrowotne lub zaniedbanie.

Dziewczyno, powinnaś iść do lekarza. To nie jest normalne, żeby tak wyglądać w wieku 22 lat. Nawet jak jesteś przemęczona – napisał jeden z nich.

Wygląda jak ja w pierwszym roku po porodzie. Mało snu, dużo zmian hormonalnych, trochę depresji poporodowej, to normalne – dodała inna internautka

A może to z chronicznego odwodnienia? Moja przyjaciółka piła bardzo mało, a kiedy została mamą, wyglądała podobnie – zasugerowała jedna z obserwatorek

22-latka przyznaje, że nie prowadzi zbyt zdrowego stylu życia i w związku z brakiem odpowiedniej ilości snu, często zapomina o nawodnieniu. Nie przejmuje się jednak nieprzychylnymi komentarzami, a wręcz przeciwnie korzysta z zainteresowania jej osobą i nagrywa kolejne filmy z użyciem filtra określającego wiek na podstawie wyglądu.

@crzctldy666 The last one was finally acceptable 😒 #howolddoilook #fyp ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show