×

13-latka zaczęła głośno krzyczeć w środku nocy. Widok jej szyi przeraził rodziców

Jackie Fedro jest szczęśliwą matką, która wraz z mężem mieszka w Chicago. Prowadzą normalne życie, starając się wychować czwórkę swoich dzieci na porządnych ludzi. Bardzo zwlekali z tym, aby kupić swojej 13-letniej córce telefon komórkowy. Chcieli, aby doszło do tego w miarę jak najpóźniej, aby nie narażać córki. Niestety Gabbie nie dawała za wygraną i udało jej się zrealizować swoje marzenie.

Na Boże Narodzenie dostała telefon, który wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Niestety nikt wówczas nie miał pojęcia, że doprowadzi to do takiej tragedii…

Rodzina Fedro prowadzi spokojne życie w amerykańskim mieście Chicago.

poparzona przez telefon (1)

Wieczorem nic nie zapowiadało tragedii, dlatego też Jackie wpadła w panikę, gdy w środku nocy usłyszała rozpaczliwy krzyk Gabbie. Córka wpadła do sypialni rodziców z ręką przyciśniętą do szyi.

poparzona przez telefon (2)

Matka była w szoku, gdy zobaczyła, co kryje się na ciele jej dziecka.

poparzona przez telefon (3)

Gabbie miała poważne oparzenia na szyi! Okazało się, że wszystko było spowodowane przez podłączony do kontaktu telefon.

Podczas ładowania kabel dotknął naszyjnika dziewczynki, który przeniósł prąd, powodując oparzenia drugiego stopnia. Jackie nie mogła uwierzyć w to wszystko, dlatego zrobiła zdjęcie, aby ostrzec innych rodziców.

poparzona przez telefon (4)

Bez wątpienia dorośli powinni przypilnować, aby ich pociechy nie zasypiały z telefonem komórkowym w łóżku.

Ze wszystkich urządzeń elektrycznych powinno się korzystać z ostrożnością i ograniczonym zaufaniem. Gabbie niestety doświadczyła ogromnego bólu, ale miejmy nadzieję, że drugi raz nie powtórzy swojego błędu.

poparzona przez telefon (5)

Może Cię zainteresować